w sprawach pilnych proszę dzwonić o każdej porze

KREDYTY FRANKOWE

Jako kancelaria prowadzimy postępowania o roszczenia dotyczące kredytów frankowych. Jeżeli posiadasz kredyt we frankach szwajcarskich oraz zastanawiasz się nad szansą i jakie są korzyści płynące ze wszczęcia postępowania przeciwko bankowi zapraszamy do kontaktu. Jako Kancelaria oferujemy kompleksową pomoc w sprawach frankowych przez weryfikację dokumentów z pomocą zespołu profesjonalnych prawników, a następnie pełną reprezentację frankowiczów na każdym etapie postępowania, a w konsekwencji możliwość unieważnienia umowy kredytu lub odzyskania nadpłaconych rat.


Prowadzimy postępowania sądowe na terenie całej Polski, które zmierzają do ustalenia nieważności umów kredytowych lub ewentualnie ich “odfrankowienia”, czyli usunięcia niedozwolonych klauzul indeksacyjnych. W toku prowadzonych przez naszą kancelarię spraw wnioskujemy dla naszych Klientów o udzielenie zabezpieczenia poprzez zawieszenie płatności bieżących rat kredytowych.


Co wyróżnia naszą kancelarie?


Prezentując nasz pogląd prawny przed Sądem nie ograniczamy się do powielania najczęstszych argumentów, na których opiera się zdecydowanie znacząca część spraw. W ramach swojej praktyki opracowaliśmy własne, unikalne konstrukcję prawne, które zwiększają szanse na wygranie procesu przeciwko instytucji finansowej ( bankowi lub funduszowi inwestycyjnemu).


Z uwagi na to, że adwokat jest to zawód zaufania publicznego,  rzetelnie informujemy każdego naszego Klienta o szansach w sporze z bankiem i wszelkich konsekwencjach prawnych i finansowych jakie wiążą się z prowadzenie postępowania przeciwko bankowi.


Jesteś posiadaczem kredytu frankowego? Nie wiesz co możesz zrobić?


Skontaktuj się z nami, a nasza Kancelaria wykona dla Ciebie bezpłatny, wstępny audyt sprawy i powiemy jak możemy Ci pomóc.