w sprawach pilnych proszę dzwonić o każdej porze

KONSULTACJE

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu i oczekiwaniom Klientów adwokat Maciej Tokarski oferuje usługę w formie porady prawnej przez Internet.
 

Aby uzyskać porady prawne on-line należy wypełnić poniższy formularz lub przesłać zapytanie w formie wiadomości e-mail na adres poczty elektronicznej widoczny na stronie, szczegółowo opisując swój problem prawny i formułując pytanie do adwokata, wskazując jednocześnie swoje dane personalne i adres e-mail, numer telefonu do ewentualnego kontaktu. Po otrzymaniu zapytania od Państwa, po wstępnej analizie sprawy, prześlemy Państwu wycenę usługi i termin jej realizacji.


Po zaakceptowaniu przez Państwa ceny porady, należy wpłacić ustalone honorarium na podany numer rachunku bankowego Kancelarii widoczny na dole strony. Korzystając z usługi porady prawnej on-line, możliwe jest również uzyskanie wzoru pisma procesowego (przygotowujemy pozwy, odpowiedzi na pozew, wnioski do Sądu itp.).


GWARANTUJEMY SZYBKIE DZIAŁANIE


Wystarczy telefoniczny lub mailowy kontakt z Kancelarią, by ustalić najbliższy możliwy termin konsultacji. Po zapoznaniu się ze specyfiką sprawy, doradzimy Ci korzystny i najbardziej optymalny sposób postępowania. Czasem jest to profesjonalna porada, czasem konieczne okaże się kompleksowe i wszechstronne wsparcie w toczącym się bądź przyszłym postępowaniu sądowym.


W naszej codziennej pracy na pierwszym miejscu stawiamy interes naszych Klientów, po zapoznaniu się z Państwa sprawą – przedstawimy rozwiązania uwzględniające specyfikę każdego z problemów, które są dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.


Zawsze możesz liczyć na szybką pomoc naszego zespołu w Twojej sprawie.

Zapraszam do kontaktu oraz współpracy – adwokat Maciej Tokarski.

Opinia prawna oraz analiza dokumentów przez internet – w sprawie frankowej jest całkowicie bezpłatna – skontaktuj się ze specjalistami Kancelarii.